Rejeneratif Tıp ve Kök Hücre Üretim Merkezi – MedCell

Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan Liv Hospital (Ulus) Rejeneratif Tıp ve Kök Hücre Üretim Merkezi Liv MedCell, Türkiye’de tam donanımlı bir hastane içinde yerleşik, mevcut ulusal ve uluslararası yasa ve yönetmeliklere uygun olarak iyi üretim koşullarında (cGMP – Current Good Manufacturing Practices) hizmet veren ilk ve tek üretim merkezidir.

cGMP koşullarında üretim yetkisine sahip merkezimizde, siz değerli hekimlerimize hücre ve doku esaslı ürünlerin üretimi, nakli ile ilgili laboratuvar desteğinin yanında hastaya uygulanacak tedavi süreçlerinde uygulama esaslı uzmanlık, danışmanlık ve altyapı hizmetleri sağlamaktayız.

Ülkemizde yürürlükte bulunan yasa ve yönetmelikler çerçevesinde bakanlığın ilgili kurulları tarafından onaylanmış ve SGK kapsamında geri ödemesi yapılabilen GVHD proflaksi ve tedavisi amaçlı olarak Mezenkimal Kök Hücre (MKH) (otolog – allojenik) ve otolog kondrositlerin biyoemniyet ve biyogüvenlik kurallarına uygun olarak üretimine başlanmıştır. Bunun dışında, otolog fibroblast uygulamaları için talepleriniz alınmaya başlanmıştır.

Hekimlerimiz kendi alanlarına ilişkin cGMP koşullarında üretilmiş hücresel ürünler (maniple edilmiş) kullanılarak gerçekleştirmeyi planladıkları klinik deneme ve/veya Faz 1 çalışmaları için grubumuza müracaatları sonrası, projelendirme aşamasından (Tübitak, Santez ve BAP projeleri) başlayarak her türlü aşamada danışmanlık hizmeti alabilecekler ve projenin sonuçlandırılmasına kadar süreç birlikte gerçekleştirilebilecektir.


Detaylı bilgi ve randevu için:

444 4 548
0850 222 2 548